Dziękujemy za zainteresowanie się inwestycja zlokalizowana nad jeziorem Iławskim. 

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za zainteresowanie zakupem nieruchomości zlokalizowanej na nowym prestiżowym osiedlu domów jednorodzinnych w Iławie.

W pierwszym etapie inwestycji, który planowo powinien zakończyć się do końca 2022 roku jest budowa 14 domów jednorodzinnych położonych na działkach 66,67,68,69,70,71,72.

Na chwilę obecną 4 domy, czyli dwa bliźniaki są już sprzedane. Istnieje możliwość rezerwacji domów zlokalizowanych na działce numer 68. Działka posiada widok na jezioro i jest położona niedaleko plaży. Na działkach 74 i 75 powstanie prywatna plaża oraz plac zabaw. Do plaży i placu zabaw będą mieć dostęp wszyscy mieszkańcy osiedla. Inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów z uwagi na lokalizację ale także przyszłe inwestycje, które mają zostać zrealizowane w pobliżu tego prestiżowego osiedla. Planowana przez Miasto Iława realizacja ścieżki rowerowej i deptaku nad rzeką Iławkę skomunikuje nowo powstałe osiedle z innym osiedlami na terenie miasta. Dodatkowo w pobliżu powstaje osiedle Natura budowane przez Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane co na pewno znacznie wpływa na atrakcyjność naszej inwestycji. W niedalekiej odległości PKP planuje zlokalizować nowy przystanek kolejowy Iława Wschodnia, który będzie doskonałym połączeniem osiedla nad Jeziorem Iławskim z centrum miasta, ale także z innym miastami, czyli Trójmiastem oraz Warszawą.

„Poczuj czar miejsca, do którego chce się wracać. Miejsca, które pozwala odetchnąć pełną piersią i oderwać się od zgiełku centrum miasta. Poznaj prawdziwą alternatywę dla miejskiego apartamentu –  własny dom i zieleń prywatnego ogródka”

Nasz projekt to wersja domu która stanowi odpowiedź na potrzeby rodzin, które chcą cieszyć się niezależnością, prywatnością i korzystać z uroków posiadania własnego ogrodu. Wyróżnia go dach jednospadowy nadający temu domowi nowoczesnego charakteru. Dzięki zastosowaniu kondygnacji piętrowej o pełnej wysokości, jego dużym atutem jest możliwość aranżacji pomieszczeń dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

W sprawie szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 725 202694