Kilka słów o mnie

Cześć,

Mam na imię Marika. Zawodowo zajmuję się łączeniem pożytecznego z przyjemnym, czyli kieruję się tym, że work life balance jest bardzo ważnym elementem naszego życia. Szukam równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym. Podobno jestem typowym przedstawicielem pokolenia Y.

Z wykształcenia magister na Wydziale Nauk Ekonomicznym i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Z wyróżnieniem ukończyłam studia Master of Business Administration i uzyskałam tytuł z amerykańskiej uczelni Franklin Uniwersity w Columbus.

W 2020 roku ukończyłam studia Doktoranckie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego i obecnie prowadzę badania naukowe do mojej rozprawy , w której opisuję wpływ treningu sportowego na budowanie kompetencji zarządczych.

Nie tylko sami przyjemnościami żyję.

Od 12 lat pracuję na etacie w największym Banku W Polsce, obecnie na stanowisku kierowniczym w sprzedaży ale nie tylko tą korporacje żyję. Prowadzę także własne firmy o różnym profilu działalności. Zajmuje się także spełnianiem marzeń o posiadaniu własnego domu – pomogę zrealizować całą inwestycję od wyboru działki aż po wybór kanapy 😉

Obecnie jestem na etapie budowy swojego własnego domu (i niestety jest to już 3 domu, który budujemy dla siebie więc do 3 razy sztuka) Napiszę Wam jakich błędów nie popełniać.

Typowy dzień z życia:

  • Pobudka 5.00
  • 5.30 do 21.00 praca, przyjemności, praca, zabawa, praca, przyjemności i jeszcze praca
  • 21:15 do 21:45 trening

Sport

Czemu piszę o sporcie?

Znajdziecie tu także bardzo dużo treści związanych z sportem ponieważ w mojej pracy doktorskiej planuje postawić tezę, że sport wpływa pozytywnie na budowanie kompetencji zarządczych i pomaga w prowadzeniu biznesu. Pokaże Wam to na swoim przykładzie ale także na przykładzie osób z mojego najbliższego otoczenia. Na pewno napiszę także artykuły w których pokażę moją metamorfozę.

Podróże

Tym żyję, to mój sposób na WORK- LIFE BALANCE.

Kocham odwiedzać nowe miejsca…. uwielbiam adrenalinę towarzyszącą podróżowaniu. Dodatkowo pisze przewodnik po hotelach i restauracjach w Polsce.

Lista odwiedzonych Państw: Niemcy, Francja, Włochy, Holandia, Austria, Węgry, Słowacja, Słowenia, Litwa, Łotwa, Estonia, Rumunia, Chorwacja, Grecja, Turcja, Bułgaria, Czechy, Hiszpania, Dominikana, Wyspy Zielonego Przylądka, San Marino, Finlandia,