Hotel Kasprowy Zakopane- Mercure

Hotel Mercure Kasprowy Zakopane to hotel, który kochają wszyscy, możecie znaleźć na mediach społecznościowych zdjęcia z tego hotelu na wielu profilach znanych osób. To jest ten hotel, do którego raz pojedziesz- to na pewno wrócisz. Tak też było w moim przypadku. Pierwszy raz miałam okazję być w tym hotelu podczas zawodów w sportach zimowych, które były organizowane przez mojego pracodawcę. Lokalizacja na takie zawody jest idealna, ponieważ hotel znajduję się przy stoku i dosłowni z recepcji hotelowej możemy wyjechać od razu na stok 🙂 Usytuowanie na słonecznym zboczu słynnej Polany Szymoszkowej. Jest to jedyny hotel w Zakopanem, który znajduję się przy stacji narciarskiej. Bardzo dużo osób pokochało to miejsce ponieważ słynie z luksusu i fantastycznego widoku na panoramę Tatr.

Pobyt: 07.09.2020 r.- 10.09.2020 r. Pokój: Apartament deluxe z widokiem na Tatry, Cena: 3153 złote, Wyżywienie: śniadanie, obiadokolacje, Ilość osób w pokoju: 3 dorosłe

Podczas Naszego wyjazdu we wrześniu 2020 roku wybraliśmy pokój apartament Delux z widokiem na Giewont i uważam, ze był to doskonały wybór. Pokój składa się z dwóch części, w części dziennej znajduje się kominek, który daje naprawdę rewelacyjny efekt, znajdziemy tu także wygodną rozkładaną kanapę oraz wysokiej klasy ekspres do kawy. (Tak ja oczywiście kawy nie pije, w sumie to nigdy nie piłam, ale może kogoś z was ucieszyć fakt dobrego ekspresu w pokoju hotelowym). W tej części znajdziemy także osobną łazienkę. Kolejnym pomieszczeniem w apartamencie jest pięknie urządzona sypialnia z ogromnym łóżkiem typu king size. W sypialni znajduję się także kolejna pięknie urządzona łazienka. Uważam, że ten pokój jest na prawdę piękny i nie znajdziemy osoby, który znalazłaby tu jakieś mankamenty. Jest komfortowo, pięknie i klimatycznie a widok z ogromnego tarasu na Giewont to coś niesamowitego.

Już na samym wejściu do tego hotelu jesteśmy oczarowani piękną recepcją hotelową. Widać,że o wnętrza zadbali lokalni mistrzowie, ponieważ stworzyli niepowtarzalny klimat luksusu połączony idealnie z zakopiańskim stylem. Za każdym razem jak otwierają si drzwi lobby i wchodzę do tego hotelu jestem oczarowana klimatem i atmosferą, która tam panuję. Znajduję się tu restauracja, bar ale także bardzo klimatyczne miejsce z kominkiem, które jest idealne na zrobienie wspaniałego zdjęcie z klimatem.

W hotelu znajdziemy także ekskluzywną strefę Spa & Wellness. Z oferty zabiegów ni miałam okazji korzystać więc ni podzielę się opinią ale basen uważam, że jest naprawdę bardzo dobry, ponieważ jest bardzo czysty, zadbany. Został podzielony na dwie strefy w pierwszej można korzystać z uroków pływalni z dziećmi drugą część jest przeznaczona dla osób dorosłych i nie mają tam wstępu dzieci. Niestety osobiście nie miałam okazji być w tej części dla dorosłych ponieważ była z moim dwulatkiem. Uważam, że to dobre rozwiązanie ponieważ osoby, który przyjeżdżają bez dzieci chcą się zrelaksować podczas wyjazdu i nie koniecznie słychać krzyk dzieciaków w strefi SPA 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *